قوانین و مقررات

کارآموز گرامی،

به منظور برقراری کلاس‌ها به صورت منظم و جلوگیری از بروز ناهماهنگی و اختلاف، شرایط و قوانین ذیل برای دوره‌های آموزشی شرکت آسمان سرخ آدینه تعیین گردیده است. مطالعه این شرایط برای تمامی کارآموزان دوره‌های آموزشی ضروری است و عواقب احتمالی ناشی از عدم مطالعه شرایط و قوانین، بر عهده کارآموز خواهد بود.

متن مقررات ثبت نام در دوره‌های آموزشی

1. شرکت آسمان سرخ آدینه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و مطابق با این قوانین به انجام فعالیت‌های خود می‌پردازد.

2. عنوان و سرفصل‌های هر دوره‌ پیش از ثبت نام کارآموزان مشخص شده است و کارآموزان باید قبل از تکمیل ثبت نام نسبت به مطالعه این موارد اقدام کنند.

3. در صورتی که کارآموز تا 48 ساعت “قبل از پایان مهلت ثبت نام” از حضور در دوره انصراف دهد، تمامی هزینه ثبت نام توسط شرکت و “ظرف 48 ساعت پس از انصراف” به کارآموز بازگردانده خواهد شد. در غیر این صورت و در صورتی که کارآموز تا 72 ساعت “قبل از آغاز دوره” اقدام به انصراف از دوره نماید، 70 درصد هزینه ثبت نام توسط شرکت و “ظرف 48 ساعت پس از انصراف” به کارآموز بازگردانده خواهد شد و 30 درصد هزینه ثبت نام به عنوان خسارت نزد شرکت باقی خواهد ماند. هم‌چنین در صورتی که کارآموز در فاصله کم‌تر از 72 ساعت قبل از شروع دوره اقدام به انصراف نماید یا بدون اقدام به انصراف در “هیچ کدام” از کلاس‌ها حضور پیدا نکند، 30 درصد هزینه ثبت نام توسط شرکت و “ظرف 48 ساعت پس از پایان دوره” به کارآموز بازگردانده خواهد شد و 70 درصد هزینه ثبت نام به عنوان خسارت نزد شرکت باقی خواهد ماند.

4. آخرین مهلت ثبت نام در هر دوره آموزشی در صورت عدم تکمیل ظرفیت دوره، 5 روز قبل از تاریخ آغاز دوره خواهد بود.

5. در صورتی که تعداد شرکت‌کنندگان در هر دوره آموزشی به حد نصاب نرسد، موضوع در اولین روز پس از پایان مهلت ثبت نام به اطلاع کارآموزان خواهد رسید و هزینه ثبت نام به صورت کامل ظرف حداکثر “48 ساعت پس از پایان مهلت ثبت نام” توسط شرکت به کارآموزان بازگردانده خواهد شد. شرکت هیچ‌گونه تضمینی برای به حد نصاب رسیدن تعداد افراد حاضر در هر دوره ارائه نمی‌دهد.

6. در صورت تغییر تاریخ و ساعت دوره، محتوای دوره، حضوری و غیر حضوری بودن دوره و یا مدرس اعلام شده توسط شرکت پس از ثبت نام کارآموزان، موضوع در اسرع وقت به اطلاعات کارآموزان رسیده و در صورت انصراف کارآموز، هزینه دوره به طور کامل تا 48 ساعت پس از اعلام انصراف کارآموز توسط شرکت به کارآموز پرداخت شود.

7. پس از پایان دوره، به کارآموزانی که در تمامی جلسات دوره و در آزمون‌های دوره (در صورت برگزاری آزمون) شرکت کرده باشند و پروژه‌ها و تمرینات دوره را انجام و تحویل دهند، گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد. بدیهی است که در صورت اخذ آزمون و یا تعریف پروژه، نمرات و امتیازات کارآموزان در گواهی پایان دوره درج خواهد شد و در غیر این صورت، گواهی صرفا بیانگر حضور کارآموز در دوره آموزشی خواهد بود و درباره سطح یادگیری کارآموز هیچ اطلاعاتی در گواهی ذکر نخواهد شد.

8. در صورتی که داوطلب به هر دلیلی قصد داشته باشد شخص دیگری را جایگزین خود در دوره یا در تعدادی از جلسات دوره نماید، باید درخواست خود را به صورت کتبی به همراه مشخصات کامل شخص جایگزین به مسئولین شرکت تحویل دهد و تنها در صورت تایید مکتوب مسئولین شرکت، امکان جایگزینی وجود خواهد داشت. در صورت تایید جایگزینی، درباره اعطا یا عدم اعطای گواهی پایان دوره و هم‌چنین این که گواهی به نام شخص ثبت نام کننده و یا شخص جایگزین وی صادر شود، توسط مسئولین شرکت تصمیم‌گیری خواهد شد و تایید جایگزینی به هیچ عنوان به معنی تایید صدور گواهی نخواهد بود.

9. ثبت نام در دوره های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین امکان‌پذیر است و در هر دو صورت، پرداخت کامل هزینه دوره به منظور تایید ثبت نام ضروری است.

10. ثبت نام به صورت گروهی شامل تخفیف خواهد بود. به منظور اطلاع از شرایط ثبت نام گروهی و میزان تخفیف، کارآموزان باید از طریق ایمیل یا تماس با شماره تلفن رسمی شرکت و یا ارسال پیام به اکانت‌های شرکت در شبکه‌های اجتماعی، با مسئولان شرکت ارتباط برقرار نمایند.

11. حضور همراه در هیچ کدام از جلسات آموزشی امکان‌پذیر نبوده و تنها شخص ثبت نام شده اجازه حضور در دوره را خواهد داشت.

12. مسئولیت حفظ و نگهداری اموال کارآموزان بر عهده خود کارآموز خواهد بود و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اموال کارآموزان نخواهد داشت.

13. حضور کارآموزان در کلاسهای آموزشی در تمام مدت دوره قبل از حضور استاد در کلاس الزامی است.

14. در صورت صدمه رساندن به اموال شرکت توسط کارآموز، مقدار خسارت توسط کارشناسان شرکت برآورد شده و کارآموز موظف به پرداخت هزینه خسارت به شرکت خواهد بود.