خدمات آسا

خدمات شرکت آسمان سرخ آدینه

پیشرو در زمینه تولید سامانه ها و زیر سامانه های پرنده های بدون سرنشین 

آسمان سرخ آدینه

کشاورزی و پایش

از مهمترین کاربرد پهپاد نقشه برداری، پایش‌های هوایی بوده که این پایش‌ها برای بررسی وضعیت خطوط لوله، جاده‌ها، اراضی و زمین‌های کشاورزی می‌باشند. شرکت آسمان سرخ آدینه در چند سال اخیر به دلیل اهمیت و وسعت کشاورزی در کشور به صورت ویژه بر روی پایش‌های کشاورزی تمرکز نموده تا بتوان با این نوع پایش‌ها وضعیت آب، خاک و گیاهان را به نحو احسن بررسی نمود.

 

فروش و پشتیبانی

در طی سالیان متمادی با توجه به نیاز جامعه به پهپاد در حوزه‌هایی چون نقشه برداری، تصویر برداری و تفریحی، شرکت آسمان سرخ آدینه با واردات محصولات قانونی و خدمات پس از فروش توانسته تا حد امکان به این نیاز پاسخگو باشد. نمایندگی بیش از ۱۸ برند برتر در حوزه مولتی روتور و پشتیبانی صفر تا صد، خود بیانگر مشتری مداری و پاسخ به اعتماد مشتریان عزیزمان می‌باشد.

 
پشتیبانی و فروش
طراحی و ساخت

طراحی و ساخت

طراحی و ساخت انواع سامانه‌ها و زیرسامانه‌های اختصاصی سازی شده، از اولین و تخصصی‌ترین خدمات شرکت آسمان سرخ آدینه می‌باشد که با تکیه بر توانایی و تجربه متخصصین خود گسترش یافته است. این شرکت در طی سالیان اخیر با توجه به نیاز کشور به دنبال طراحی، ساخت و بومی‌سازی انواع سیستم‌های هوافضایی بوده که در این مسیر به موفقعیت‌های چشمگیری دست یافته است.

نقشه برداری هوایی

شرکت آسمان سرخ آدینه از سال ۱۳۹۳ به صورت تخصصی وارد حوزه نقشه برداری هوایی با پهپاد شده است و در طی این سالیان با تکمیل انواع پروژه‌های نقشه برداری وابسته به افراد، سازمان‌ها و… توانایی خود را ثابت کرده و تجربیات فراوانی در این زمینه کسب نموده است. در سال‌های اخیر پروژه‌های پیچیده متنوعی با تلاش و پشتکار تیم نقشه برداری با موفقعیت به پایان رسیده است.

تصویر برداری هوایی
با فرایند کاری ما آشنا شوید

مراحل کاری آسا

مرحله اول

ملاقات و مشاوره تخـــصـــصی

اولین و مهم‌ترین قدم در شروع هر کاری مشاوره و راهنمایی از افراد متخصص و با تجربه می‌باشد. در دنیای پهپاد و رباتیک که برندهای متنوعی در حال فعالیت هستند، تصمیم گیری کمی مشکل است. این امکـان برای مشتریان عزیزمان فرآهم گردیده است که از مشاوره تخصصی و رایـگان بهره‌مند شوند. متخصـصان آسا با تجـربه و علم خود در خدمـت شما هستند تا به موضوع و درخواست شما در حوزه ساخت و تولید، نقشه برداری هوایی و کاربردهای دیگر رسیدگـی کنند. و با بررسی جوانب مختلف راه‌حلی را ارائه دهند که با صرفه جویی در وقت و هزینه بهترین نتیجه حاصل گردد.

مرحله اول

مرحله دوم

ایده پردازی و طراحی روش

پس از ملاقات و مشاوره تخصصی و بررسی همه جانبه درخواست مشتری، کار ما با ایده پردازی و طراحی روش شروع می‌شود. طراحی انواع سامانه‌ها و زیرسامانه‌های اختصاصی سازی شده، از اولین و تخصصی‌ترین خدمات شرکت آسمان سرخ آدینه می‌باشد. در این امر با تکیه بر توان علمی متخصصان دانشجویان دانشگاه‌های برتر، توانستیم ایده‌هایی ناب را با روش‌هایی بهینه شده به مرحله اجرا برسانیم و همواره خروجی قابل استفاده ارائه دهیم. شایان ذکر است در ایده‌پردازی و طراحی روش از جدیدترین متدها به صورت بومی‌سازی شده استفاده می‌شود.

مرحله دوم

مرحله سوم

طراحی و ساخت اخـــتـصــــاصی

پس از ایده‌پردازی و تعیین روش، زمان طـراحی و ساخت فرا مـی‌رسد. تـمام این مراحل توسـط بخـش طراحی و ساخت شرکت آسا متشکل از دانش‌آموخـتگـان دانـشگـاه‌هـای برتر در رشتـه هوافـضا و طراحـی هواپـیـما انجام می‌شود. اخـتصاصی سازی محصـولات باعـث تـولید محصولاتی شده است که به صـورت هـمه جانـبه به نیـازهای مشـتریان پاسـخ می‌دهد. شایـان ذکــر اسـت که طراحـی‌ها و محـصـولـات ساختــه شده تمـامــا ایـرانــی می‌باشنـد و توسـط متخصصین داخلی طراحی و تولید شده‌اند. شرکت آسا آماده ارائه خدمات طراحی و ساخت انــواع سـامـانـه‌ها و زیرسـامـانـه‌ها به صـورت سـفارشی و اخـتصاصی شده می‌باشد.

مرحله سوم

مرحله چهارم

خــدمـــات و پشتیبانی دائم

فرآیند پشتیبانی محصولـات، فــرآیـــنـــدی اسـت که خدمـت‌رسـانی ما را بـی انـتها می‌سازد. این تضمین به تمام مشتریان عزیز داده می‌شود که با یکبار استفاده از محصولات شرکت آسمان سرخ آدینه می‌توانند به صورت مادام‌العمر از خدمات پس از فروش و پشتیبانی استفاده نمایند. این خدمات شامل قطعات و تجهیزات جــانبــی، آمــوزش رایــگان، گارانتی و وارانتی، تخفیف در خریدهای بعدی و بسیاری موارد دیگر می‌باشد.

مرحله چهارم

با ما تماس بگیرید

آدرس

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان بزرگمهر، برج فناوری نشان