کشاورزی و پایش

از مهمترین کاربرد پهپاد نقشه برداری، پایش‌های هوایی بوده که این پایش‌ها برای بررسی وضعیت خطوط لوله، جاده‌ها، اراضی و زمین‌های کشاورزی می‌باشند. در چند سال اخیر به دلیل اهمیت و وسعت کشاورزی در کشور به صورت ویژه بر روی پایش‌های کشاورزی تمرکز شده است تا بتوان با این نوع پایش‌ها وضعیت آب، خاک و گیاهان را به نحو احسن بررسی نمود.

ادامه

نقشه برداری هوایی

آسمان سرخ آدینه از سال 1393 به صورت تخصصی وارد حوزه نقشه برداری هوایی با پهپاد شده است. در طی سالیان متمادی با تکمیل انواع پروژه‌های نقشه برداری وابسته به افراد، سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف توانایی خود را ثابت کرده است. در سال‌های اخیر پروژه‌های پیچیده متنوعی با تلاش و پشتکار تیم نقشه برداری با موفقعیت به پایان رسیده است.

ادامه

ساخت و توسعه

طراحی و ساخت انواع سامانه‌ها و زیرسامانه‌های اختصاصی سازی شده، از اولین و تخصصی‌ترین خدمات شرکت آسمان سرخ آدینه می‌باشد که با تکیه بر توانایی و تجربه متخصصین خود گسترش یافته است. در طی سالیان اخیر با توجه به نیاز کشور در طراحی، ساخت و بومی‌سازی انواع سیستم‌های هوافضایی به موفقعیت‌های چشمگیری دست یافته‌ایم.

ادامه

بازرگانی و فروش

در طی سالیان متمادی با توجه به نیاز جامعه به پهپاد در حوزه‌های تخصصی و غیرتخصصی، شرکت آسمان سرخ آدینه با واردات محصولات قانونی و خدمات پس از فروش توانسته تا حد امکان به این نیاز پاسخگو باشد و در زمینه واردات و صادرات قطعات و تجهیزات روز دنیا فعالیت نماید. نمایندگی بیش از 18 برند برتر در حوزه مولتی روتور و پشتیبانی صفر تا صد، خود بیانگر مشتری مداری و پاسخ به اعتماد مشتریان عزیزمان می‌باشد.

ادامه

تعمیرات

سالها تجربه در طراحی، ساخت و پرواز هواپیمای بدون سرنشین بال ثابت و مولتی روتورها همراه با مهارت متخصصین فنی و حرفه‌ای تعمیرات پهپاد باعث شده تا متخصصین تعمیرات آسا شناخت کاملی از یک پهپاد و حل مشکلات آن پیدا کنند. تیم تعمیرات پهپاد آسا با دانش خود در زمینه الکترونیک، ماشین آلات و مهندسی، تعمیر انواع پهپاد و مولتی روتورها به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

ادامه
Our Services:

Creation & Design

Agriculture & Monitoring

Agriculture Drone